Doświadczenie

image
single

DOMINIK GÓRA

Prawnik

Specjalizacje

Prawo mediów i telekomunikacyjne
Sprawy konsumentów i przedsiębiorców w sieci
Przestępstwa komputerowe i umowy elektroniczne
Ochrona danych oraz własności intelektualnej w Internecie

Poznaj usługi Kancelarii

Doświadczenie

Dominik Góra – doktorant UWr., specjalista z zakresu spraw dotyczących IT, prawa kontraktowego oraz cudzoziemców. Specjalizuje się również w sprawach dotyczących przestępstw komputerowych, oprogramowania i prawa nowych mediów.

Ukończył Studia na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii – 2003-2008. W 2010 rozpoczęte studia doktoranckie na  Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii – prace nad rozprawą dotycząca wpływu nowych technologii na funkcje prawa. Specjalista od spraw dotyczących IT, przestępstw komputerowych, oprogramowania i prawa nowych mediów.

Uczestnik projektu badawczego „Opracowanie modelowego rozwiązania zastosowania dokumentu elektronicznego w sądach powszechnych z uwzględnieniem aspektów prawnych, organizacyjnych i ekonomicznych w ramach programu Transition Facility PL2004/016-829.05.04 „Wzmocnienie polskiego wymiaru sprawiedliwości”,

Jest uczestnikiem wieloletniego projektu badawczego, „E-sąd – Informatyzacja postępowania cywilnego” w ramach współpracy CBKE z Ministerstwem Sprawiedliwości.

Znany jako uczestnik i prelegent wielu polskich i międzynarodowych konferencji i wykładów tematycznych związanych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz IT w prawie, między innymi seminariów ECLET odbywających się na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii przy współpracy Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej.

Ekspert w studenckim projekcie badawczym „E-Administracja”. Autor publikacji w języku polskim i angielskim

Edukacja

2008

Ukończone studia prawnicze

Ukończone studia Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Specjalista od spraw dotyczących IT, przestępstw komputerowych, oprogramowania i prawa nowych mediów.

2010

Rozpoczęcie studiów doktoranckich

Studia doktoranckie na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii – prace nad rozprawą dotycząca wpływu nowych technologii na funkcje prawa.

UMIEJĘTNOŚCI

Prawo mediów

88

Sprawy konsumentów w Internecie

84

Ochrona danych w Internceie

79

Umowy elektroniczne

89
Prześlij wiadomość

Umów się na konsultacje


    Poznaj wszystkich specjalistów Kancelarii