Zapraszamy do kontaktu

Kontakt

Jeśli Państwo potrzebujecie pomocy prawnej w zakresie oferowanym przez naszą kancelarię, zapraszamy do kontaktu.

Formularz kontaktowy


Dane kontaktowe

Kancelaria Informatica Legis
ul. Lelewela 23/6
53- 505 Wrocław

tutaj znajduje się miejsce spotkań z prawnikiem:

ul. Lelewela 15/36
53-505 Wrocław

 

[email protected]
795 952 432

Godziny otwarcia

Poniedziałek 10:00 – 18:00
Wtorek 10:00 – 18:00
Środa 10:00 – 18:00
Czwartek 10:00 – 18:00
Piątek 9:00 – 16:00

W czym możemy Ci pomóc? Prawo mediów, ochrona danych w sieci? Poznaj ofertę kancelarii.

Nasza kancelaria prawna we Wrocławiu specjalizuje się w rozwiązywaniu spraw z zakresu prawa mediów i prawa telekomunikacyjnego, a także w sprawach konsumentów i przedsiębiorców działających w sieci, w tym również związanych z ochroną danych i przestępstwami elektronicznymi.

Nasi prawnicy z Wrocławia posiadają wieloletnie doświadczenie, uczestniczą również w polskich oraz międzynarodowych konferencjach związanych z tematyką IT w prawie.

Oferta kancelarii adwokackiej we Wrocławiu Informatica Legis skupia się na zagadnieniach związanych z szeroko rozumianym prawem elektronicznym. Oferujemy pomoc prawną przedsiębiorcom, którzy prowadzą swój biznes w sieci – tworzymy m.in. regulamin sklepów internetowych, wzory umów oraz politykę ochrony danych osobowych. Ten ostatni aspekt jest bardzo ważny w przypadku jakiejkolwiek działalności internetowej, dlatego wyspecjalizowaliśmy się w kwestiach związanych z przetwarzaniem danych osobowych. Obsługa prawna, jaką zapewniamy, zgodna jest z wymogami GIODO.

Prawnicy z Wrocławia pracujący w naszej kancelarii zajmują się również ochroną własności intelektualnej w Internecie. Zapobiegamy łamaniu praw autorskich, a w przypadku wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości z tym związanych, dbamy o to, aby zaprzestano tego procederu i dążymy do uzyskania zadośćuczynienia dla poszkodowanych twórców.

Informatica Legis zapewnia kompleksową obsługę prawną w zakresie umów elektronicznych. Pomagamy w ich tworzeniu lub konsultujemy powstałe już zapisy. Umowy te dotyczą także udostępniania nowych technologii w sieci.

Gdy jesteś ofiarą przestępstw komputerowych, możesz zgłosić się do naszej wrocławskiej kancelarii adwokackiej. Mamy doświadczenie w sprawach o internetowy stalking, hacking, cracking. Zwracają się do nas z prośbą o pomoc klienci, którzy padli ofiarami oszustw bankowych lub których wizerunek w sieci został naruszony.

Swoje usługi prawne kierujemy także do konsumentów, którzy w wyniku zawierania transakcji u nieuczciwych sprzedawców nie otrzymali zakupionego towaru lub nie zrealizowana została zlecona usługa. Podpowiemy, jak szybko i skutecznie rozwiązać problemy z tym związane, w razie konieczności reprezentujemy naszych klientów.

Adwokaci z kancelarii prawnej we Wrocławiu Informatica Legis prowadzą także sprawy z zakresu prawa mediów oraz prawa telekomunikacyjnego. Szeroka oraz, co istotne, aktualna wiedza, jaką posiadają nasi prawnicy w tym zakresie sprawia, że posiadamy dużą skuteczność w procesach związanych m.in. ze zwalczeniem nieuczciwej konkurencji czy z ochroną tajemnicy telekomunikacyjnej.